2Moons

Ogólne informacje

Data wydania: czerwiec 2011
Wydawca: Acclaim
Gatunek: Fantasy
Język: angielski
Typ: MMORPG
PvP: tak
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

2 Moons zostało wydane przez firmę Acclaim. Posiada bardzo interesującą fabułę, która toczy się w pewnym świecie fantasy. Akcja gry rozpoczyna się w momencie otwarcia się wrót piekieł. Wtenczas też rozpoczyna się walka dobra ze złem, w której jesteśmy środku.


Legenda również głosi, że konflikt zostanie zażegnany przez Białą damę, kiedy dwa księżyce ustawią się w jednej linii. To co najbardziej rzuca się w oczy w przypadku 2Moons to bardzo ładna grafika, która przykuwa i cieszy nasze oczy. Jeśli chodzi o możliwości zdobywania leveli to ich nie brakuje.

Możemy zarówno expić zabijając potwory, których na mapie nie brakuje i każdy znajdzie sobie miejsce dla siebie albo też poprzez wykonywanie najróżniejszych questów, których w grze jest ponad 200. Część z tych questów można wykonać w chwilę, ale te bardziej zaawansowane mogą zająć nam nawet kilka godzin. Gra jest bezpłatna w podstawowej wersji jednak w grze występuje Dshop, w którym można kupić dodatkowe wyposażenie naszych postaci.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Procesor: 2 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 64 MB
Dysk Twardy 0,5 GB

2 Responses to “2Moons”

  1. michal1981 Says:

    Poda ktos link by w to pograc???
    Z GURY DZIA

  2. lcamiedz94 Says:

    sam szukam jak w to pograć:(

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony