grywalizacja w szkoleniach

 • paź słyszałeś o pojęciu grywalizacja pojęcie to obecnie jest najgorętszym trendem w marketingu ale i nie tylko powstają książki oraz
 • gamfi.pl

  Ace Online

  Ogólne informacje

  Data wydania: ?
  Wydawca: Wicked Interactive
  Gatunek: MMORPG
  Język: angielski
  Typ: MMO
  PvP: tak
  Ocena:
  6/10
  Założ konto
  Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

  Opis

  Ace Online to bardzo innowacyjna gra akcji, w której wydarzenia rozgrywają się w kosmosie. Dlaczego jest ona tak innowacyjna i nowatorska? Po pierwsze, nie wiele jest w sieci darmowych gier, które pozwalałyby graczom przenieść się w odległe galaktyki i spróbować własnych sił w strzelaninie w pełnym trójwymiarze. W Ace Online gracz jest w stanie zasiąść za sterami własnego statku kosmicznego (który natomiast może być różnorako usprawniany, zmieniany i modernizowany) i przeżyć niesamowitą i niezapomnianą przygodę. Ace Online to wspaniała gra, która oferuje mnóstwo funkcji, do których między innymi zalicza się pełna kontrola nad statkiem samym w sobie - to właśnie to odróżnia tę grę od innych tego typu produkcji, w których wystarczy kliknięcie myszą, aby postać się przemieściła. Warto powiedzieć, iż jest to gra typu Role Playing, aczkolwiek cała zabawa z niej płynąca pochodzi z pojedynków - te natomiast rozgrywają się w trybie pierwszoosobowej strzelanki. Warto więc spróbować swoich sił w grze w tę produkcję.
  Zalety: Wady:
  świetna grafika
  innowacyjność
  mnogość opcji rozwoju
  wciągająca
  brak

  Recenzja

  Brak danych

  Filmy

  Wymagania sprzętowe

  Minimalne

  Brak danych

  Zalecane

  Brak danych

  Galeria

  Zostaw komentarz

  You must be Zaloguj się aby skomentować.

  Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
  Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

  góra strony