Age of Lore

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Acclaim
Gatunek: via www
Język: angielski
Typ: fantasy
PvP: ?
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Age of Lore – Jest to gra MMO wydana przez firmę Acclaim – znana firma gier na rynku MMORPG od bardzo dawna. Jest to gra typu „via WWW” czyli gramy w nią poprzez przeglądarkę internetową (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera itp.).

Age of Lore jest dostępna w angielskiej wersji językowej. Sama strona gry jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze i kreacji naszej postaci. Wybieramy jej ubrania, kolor itd.
W tym MMO mamy możliwość szybkiego „dorobienia się” za realne pieniądze – oznacza to, że kupujemy różne przedmioty i bonusy za nasze ciężko zarobione pieniądze, by być w najwyższych rankingach i statystykach w owej grze – uważam to za jeden z minusów tej gry.

Age of Lore ma świetnie napisany poradnik – który wprowadza gracza w świat. Nad grą nie musimy spędzać kilka godzin dziennie (jak to ma miejsce w niektórych innych grach przeglądarkowych) a wystarczy parę kliknięć i mamy „wolne” na cały dzień.
Gra posiada elementy MMORPG – zabijamy potwory, wykonujemy questy, zbieramy ekwipunek i pieniądze i ulepszamy naszego bohatera (lecz chyba niestety to wszystko).

Gra na swój sposób może zaciekawić, jeśli jednak nie masz zamiaru wydawać realnych pieniędzy na grę – radzę się dobrze zastanowić, czy powyższy tytuł to dobry wybór. Grę polecam tym, którzy lubią Role Playing Games i są w stanie poświęcić parę groszy na rzeczy typu Konto Premium, bądź przedmioty w grze.
Powodzenia z testowaniem =)
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony