Aion Online

Ogólne informacje

Data wydania: 25 września 2009
Wydawca: NCsoft
Gatunek: mmorpg
Język: angielski
Typ: fantasy
PvP: tak
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Autorem tej gry jest firma NC Soft, która jest znana z kilku bardzo konkretnych hitów takich jak Guild Wars czy też City of Heroes. Jeśli chodzi o grafikę to na pewno nie będziemy narzekać. Silnik gry wykazał się w takich tytułach jak Far Cry czy też Crysis. Zaletą gry są bardzo rozbudowane lokacje, które będziemy mieli okazje zwiedzić oraz nawiązać interakcję podczas gry.


Sterowanie postacią jest bardzo swobodne i mamy naprawdę spore możliwości. Możemy zarówno latać jak i też wspinać się po górach. Mamy naprawdę szerokie pole do popisu. Fabuła gry dotyczy średniowiecznej walki dobra ze złem. Jak to bywa w tego rodzaju grach istnieją dwa światy dobra czyli aniołów oraz zła czyli świat diabelski. Na początku naszej wędrówki wybieramy stronę konfliktu, którą postanowimy wesprzeć w jej staraniach ku zwycięstwu. Gra od samego początku pokazuje, że jej główną siłą napędową będzie walka pomiędzy graczami a nie walka z potworkami.

Do wyboru mamy osiem podstawowych profesji jednak dzięki różnym możliwością rozwoju nasza postać może być naprawdę niezwykła. Jednak niestety nie ma gier idealnych a w tej grze najważniejszą wadą jest to, że nie jest ona darmowa.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Procesor: 2,5 GHz
Pamięć RAM: 1024 MB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 10 GB

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony