Air Rivals

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Gameforge
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
9/10
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Air Rivals to zupełnie darmowa trójwymiarowa gra akcji osadzona w fantastycznie wyglądającym i robiącym imponujące wrażenie świecie Science Fiction.

Oczywiście w grę grają jednocześnie niezliczone ilości graczy z całego świata, co czyni ją produkcją z gatunku MMO. W grze tej każdy gracz jest w stanie kierować jednostkami zarówno w obrębie ziemskiej atmosfery, jak i w przestrzeni kosmicznej.

Co można robić w tej grze? Odpowiedź jest prosta - dokładnie to, na co mamy ochotę. Możemy po prostu zwiedzać rozległy świat gry, podziwiając niesamowicie piękne widoki, lub też zdecydować się na podbicie całego wszechświata i wziąć udział w setkach misji, bronieniu własnej nacji.
Można również znaleźć tutaj przyjaciół, którzy wspomogą nas w ciężkich chwilach i porozmawiają z nami w momencie, kiedy tego potrzebujemy.

Warto powiedzieć, iż w miarę postępu gry awansujemy, stopniowo tworząc brygadę i zyskując uznanie i szacunek całego wszechświata. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy zacząć zabawę w Air Rivals.
Zalety: Wady:
rozległy świat gry
dużo opcji do wyboru
nuda nam tutaj nie grozi
oprawa audiowizualna na wysokim poziomie
brak

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony