Asda Story

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: GamesCampus
Gatunek: mmorpg
Język: angielski
Typ: fantasy
PvP: tak
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Asda Story – Jest to gra MMORPG w świecie fantasy z komiksową grafiką. Gra wyprodukowana przez firmę Maxon Soft Corporation.

Na pierwszy rzut oka, gra może kojarzyć się z takimi tytułami jak Flyff lub ROSE Online. W grze mamy do dyspozycji 3 profesje: Łucznik, Mag i Wojownik. Każda z nich posiada swoje unikalne umiejętności, które możemy wykorzystać w walce.

Asda Story ma bardzo dużo interesujących zadań, które na pewno przypadną nam do gustu. Nasz bohater może kopać w ziemi by znaleźć drogocenne przedmioty (coś w stylu miningu z innych gier MMO). Można kopać wszędzie z wyjątkiem miast.
Każda postać może także zostać mianowana tytułem, który pojawia się obok jej nicku.

Asda Story dysponuje systemem wojen, w którym wybieramy jedną z trzech frakcji i walczymy z inną w walkach PvP, zdobywając tym samym punkty honoru.
Te zaś z kolei możemy wymieniać na itemy (tak jak w World of Warcraft). Każda z postaci dysponuje własnym drzewkiem umiejętności.

Uważam, że dzwięk i grafika w grze nie stoją na wysokim poziomie. Jednak może ktoś się skusi =). Warto spróbować, ponieważ to nic nie kosztuje, jest to darmowa gra MMO.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

DirectX 9.0c
Procesor: 900 MHz
Pamięć RAM: 256 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 2 GB

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony