Atlantica Online

Ogólne informacje

Data wydania: 30 października 2008
Wydawca: NDOORS
Gatunek: połączenie rpg z strategią turową
Język: angielski
Typ: .
PvP: .
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Atlantica Online to darmowa gra MMO, która łączy cechy dwóch gatunków gier: RPG i strategii turowych. Producentem gry jak i wydawcą jest firma NDOORS. Fabuła gry kręci się w okuł tajemniczej Atlantydy. W grze panuje mistyczny klimat, któremu jesteśmy poddani. W grze mamy do czynienia ze ‘złą energią zwaną Oriharukon”, która zaczyna niszczyć świat.
Pierwsza faza open beta skończyła się w Lipcu 2008 roku. Start drugiej fazy rozpoczął się w Sierpniu tego samego roku. Oficjalnie gra wystartowała w Grudniu 2008 roku dla graczy z Europy.
Gracz ma do wyboru jedną spośród dziewięciu dostępnych klas w grze. Może także wynajmować najemników by ci zaś pomagali mu uporać się z zagrożeniem w grze, maksymalna ilość najemników to 18. Warto wspomnieć, że mamy 30 różnych najemników spośród 4 klas, z czego każdy „leveluje i zdobywa umiejętności” tak jak nasz główny bohater. W dodatku każdy gracz może rozwijać swoje umiejętności Crafitngu. Walki PvP odbywają się w systemie turowym. W grze istnieje pare trybów PvP:


Challenge: Gracz może wyzwać innego gracza na pojedynek wraz z ilością minimum 100 sztuk złota – ten kto zwycięży zostaje posiadaczem stawki.
Free League: Organizowana liga z monetami zwanymi „Atlantis coins”.
Colosseum League: Zmodyfikowana wersja Free League, w tej lidze ciężej nam zdobywać doświadczenie i przedmioty.
Weekly Championship: Jak sama nazwa mówi, zawody odbywają się co tydzień. &nbspDokładniej w soboty 2 razy – Wygrany staje się posiadaczem Ghost Ridera i 30-stu platynowych Atlantis Coins.
Grand Championship: Jak wyżej, jednak nagrody są cenniejsze
War: Walka 3 players vs 3 players.
W grze musimy zadbać o nasze miasto, naszych najemników, których umiejętności z biegiem gry rosną. W Atlantica Online nie sterujemy tylko wykreowanym bohaterem, a całą drużyną.
Ten tytuł MMO jest bardzo rozbudowany. Polecam go tym, którzy szukają w grach MMORPG czegoś więcej, niż tylko grindu i PvP.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

DirectX 9.0c
Procesor: 1.5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 128MB
Dysk Twardy 1 GB

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony