okrągły stół rozkładany

 • w tej kategorii produktów można znaleźć duży wybór solidnych i pięknych stołów do jadalni salonu sprawdź naszą ofertę ciesz się wyjątkową jakością
 • naklejki na meble

 • naklejki na meble lub okna łatwe do naklejenia wytrzymałe dostępne w wielu atrakcyjnych i uniwersalnych wzorach wymiar x cm wyboru
 • pastelowelove.pl

  BiteFight

  Ogólne informacje

  Data wydania: ?
  Wydawca: Gameforge
  Gatunek: MMORPG
  Język: polski
  Typ: MMO
  PvP: tak
  Ocena:
  9/10
  Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

  Opis

  Niesamowicie wciągająca i intrygująca gra online, która pozwala stanąć po jednej ze stron konfliktu, który od wieków toczą wampiry i wilkołaki. Każda z tych istot żądna jest krwi - stąd właśnie wzięła się nazwa opisywanej produkcji (w wolnym tłumaczeniu: walka na ugryzienia).

  Gra jest niezwykle rozbudowana - możemy podróżować po mieście w poszukiwaniu kolejnych ofiar, których krew jest w stanie dać nam siły witalne, po drodze zbieramy dodatkowy ekwipunek, który pozwala nam stać się silniejszymi w walce z naszymi wrogami (tych w końcu nie brakuje, obie rasy w końcu mają wielu przedstawicieli).

  Niesamowity klimat, któremu mroczności nadaje klimatyczna oprawa graficzna, pozwala jeszcze bardziej wczuć się w rolę, w którą przyjdzie nam się wcielić. Warto powiedzieć, iż gra jest w całości darmowa. Cała akcja rozgrywa się w okienku przeglądarki internetowej - nie ma więc potrzeby ściągania jakichkolwiek klientów czy dodatków.

  Gra jest bardzo integracyjna - można w nią grać z przyjaciółmi i z ludźmi z całego globu.
  Zalety: Wady:
  świetna oprawa
  wymaga do działania tylko przeglądarki
  darmowa
  brak

  Recenzja

  Brak danych

  Filmy

  Wymagania sprzętowe

  Minimalne

  Brak danych

  Zalecane

  Brak danych

  Galeria

  Zostaw komentarz

  You must be Zaloguj się aby skomentować.

  Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
  Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

  góra strony