BiteFight

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Gameforge
Gatunek: MMORPG
Język: polski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
9/10
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Niesamowicie wciągająca i intrygująca gra online, która pozwala stanąć po jednej ze stron konfliktu, który od wieków toczą wampiry i wilkołaki. Każda z tych istot żądna jest krwi - stąd właśnie wzięła się nazwa opisywanej produkcji (w wolnym tłumaczeniu: walka na ugryzienia).

Gra jest niezwykle rozbudowana - możemy podróżować po mieście w poszukiwaniu kolejnych ofiar, których krew jest w stanie dać nam siły witalne, po drodze zbieramy dodatkowy ekwipunek, który pozwala nam stać się silniejszymi w walce z naszymi wrogami (tych w końcu nie brakuje, obie rasy w końcu mają wielu przedstawicieli).

Niesamowity klimat, któremu mroczności nadaje klimatyczna oprawa graficzna, pozwala jeszcze bardziej wczuć się w rolę, w którą przyjdzie nam się wcielić. Warto powiedzieć, iż gra jest w całości darmowa. Cała akcja rozgrywa się w okienku przeglądarki internetowej - nie ma więc potrzeby ściągania jakichkolwiek klientów czy dodatków.

Gra jest bardzo integracyjna - można w nią grać z przyjaciółmi i z ludźmi z całego globu.
Zalety: Wady:
świetna oprawa
wymaga do działania tylko przeglądarki
darmowa
brak

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony