Darkfall Online

Ogólne informacje

Data wydania: 25 lutego 2009
Wydawca: Audiovisual Entertainment
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: fantasy
PvP: tak
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Świat gry nie należy do oryginalnych. Znajdziemy w nim elfy, smoki, krasnoludy oraz wiele więcej tego rodzaju ras, które znane są każdemu fanowi gier fantasy. Najważniejszą rolę w tym świecie pełni magia i miecz dzięki, której walczymy z potworami i innymi graczami.


Autorzy mieli dosyć fajną koncepcję aby skupić się głównie na walce pomiędzy graczami. Nie ma tu specjalnego budowania społeczności graczy natomiast jest sporo akcji i czystej akcji. Moim zdaniem spodoba się to szerszemu gronu graczy ponieważ jest dosyć oryginalne.

Jeśli chodzi o uzasadnienie tej walki to jest to konflikt pomiędzy występującymi w grze rasami a mianowicie :
-elfami
-krasnoludami
-ludźmi
-mahirimami
-orkami
-alfarami

Wybór klas dla naszej postaci jest dość szeroki i do wyboru mamy między innymi : Paladyna, Zabójcę, Gladiatora czy też Zaklinacza. Najciekawszym elementem gry jest system rozwoju umiejętności. Nie możemy ciągle ćwiczyć jednej umiejętności takiej jak walka mieczem.

Aby coś osiągnąć musimy nabyć daną umiejętność od innego gracza lub też NPC. Natomiast gdy już mamy podstawowe umiejętności po prostu używajmy tej umiejętności a będzie się ona rozwijała. Wybór umiejętności jest dosyć szeroki ponieważ występuje w grze około 500 umiejętności i mniej więcej tyle samo czarów. Natomiast każda umiejętność może być rozwinięta w od 1 do 100 ptk.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Procesor: 1,5 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 128 MB
Dysk Twardy 4 GB

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony