Florensia

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Alaplaya
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
8/10
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Fantastyczna, zupełnie darmowa do grania ga MMO, która oferuje możliwość przemierzania niezliczonej ilości wysp i niesamowicie rozległego oceanu.
Tylko tutaj gracz ma możliwość wyboru jednej z dwunastu rozmaitych klas postaci oraz zbudowania swego własnego statku (z pięciu zupełnie różnych typów okrętów).
We Florensii można zwiedzać i odkrywać kolejne wyspy i przylądki, jednocześnie rozwijając poziom kierowanej przez siebie postaci.

Co należy zrobić, aby zagrać w tę grę? To wcale nie jest tak trudne, jak powszechnie mogłoby się wydawać! Wystarczy zarejestrować się zupełnie za darmo na jej oficjalnej witrynie internetowej i pobrać plik z grą, by móc bez żadnych ograniczeń korzystać z wszystkich funkcji, jakie ten tytuł oferuje.

Warto wspomnieć, iż jest to gra niezwykle innowacyjna, w której duży nacisk położono nie tylko na przemierzanie świata gry na lądzie, ale również przemieszczanie się za pomocą statków po rozległym oceanie, a przy okazji poznawanie świata gry i funkcji, jakie on oferuje.
Zalety: Wady:
rozbudowany świat gry
wspaniała zabawa
świetna fabuła
wartka akcja
wciągające misje
Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony