Requiem Bloodymare na PGO??

Re: Requiem Bloodymare na PGO??

Postprzez Arentiss » Nie Paź 25, 2009 8:30 pm

B4RTOLUX napisał(a):Dodali pare skilli ogolnie to troche zwalili system compoudowania i encheatowania...
Prawie caly czas jest fail :O

True, true, o ile podniesienie ekwipunku do +5 jest proste, to próbowanie powyżej +10 bez przedmiotów z CS jest samobójstwem. No cóż, Gravity wymyśliło świetny sposób na zarobienie dodatkowych $$.

Ostatni patrz oprócz ww. umiejętności dodał każdej z klas dodatkowe DNA oraz ogólnie zostały poprawione różne błędy.
Sir Fred Hoyle napisał(a):Space isn't remote at all. It's only an hour's drive away, if your car could go straight upwards
Awatar użytkownika
Arentiss
Moderator

Miejscowość: Miedziana Góra

Postprzez B4RTOLUX » Wto Paź 27, 2009 8:19 am

Powyżej +5 nawet z z tym item z cs'a (nie pamiętam dokładnie nazwy) jest samobójstwem
Na oficjalnym forum widziałem screen z ulepszania... i powyżej +7 się nie da
Osobiście czekam aż to naprawią bo nie mam zamiaru niszczyć sobie nerwów
Image
Awatar użytkownika
B4RTOLUX
Newbie

Postprzez 19cypek20 » Czw Mar 25, 2010 9:09 pm

Mam małe pytanie z kond moge w tej grze wziąść skille (czary) zprosze o odpowiedź PLS!!
19cypek20
Newbie

Postprzez Arentiss » Pią Mar 26, 2010 12:14 pm

Pod klawiszem "K"- otwiera się drzewko umiejętności a'la Diablo 2. Po zdobyciu 50 poziomu i wybraniu zaawansowanej klasy (second job) aktywna będzie kolejna zakładka z umiejętnościami.
Sir Fred Hoyle napisał(a):Space isn't remote at all. It's only an hour's drive away, if your car could go straight upwards
Awatar użytkownika
Arentiss
Moderator

Miejscowość: Miedziana Góra

Poprzednia

Wróć do Świat MMO - wolne dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony