Rohan

Rohan

Postprzez admin » Śro Lut 25, 2009 4:37 pm

Witam,

czy są na forum osoby zainteresowane grą Rohan Online?
admin
Administrator

Re: Rohan

Postprzez EloNis » Śro Lut 25, 2009 7:35 pm

Nie!! Takiej gównianej gry w życiu nie widziałem! Totalna grindziarnia, żeby wbić od 29 do 30lvla trzeba expić parę godzin, to wyobraźcie sobie co się dzieje na wyższych lvlach! Takiego gówna się nie tyka bo śmierdzi! Ludzie w to grali bo Dekan był ktróy się w smoka zamienia po 54lvlu i tyle. Gówno o którym nie warto wspominać. Pozdrawiam
Age of Conan FTW!

Nick: Bashin
Serwer: Two Eagles PvP (PL)
Rasa:Aquilończyk
Klasa: Kapłan Mitry
Lvl: 80
Gildia: QpoWarCry
Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Miejscowość: Zabrze

Postprzez delest » Śro Lut 25, 2009 7:47 pm

EloNis powstrzymaj się od tego typu słów, Rohan jest jak Silk ciągły exp, ogólnie to EloNis nie masz nic do gadania bo to temat raczej nie dla ciebie więc jezeli nie jestes zainteresowany rozwijania działu o Rohanie to się nie wypowiadaj i w ogóle co ta zaróżnica czy 3+ osoby będą rozwijały ten dział ? Przeszkadzaa Ci to ? To że ta gra jest dla Ciebie za długa i nudna to tylko twoja zdanie, które ten temat nie jest do tego. Wcale nie musisz wchodzić w dział o Rohan Online więc słucham w czym problem ?

I jeszcze jedno nie spam tu obroną swojej osoby, jeżeli chcesz mnie pojechać, lub inne tego typu spraw zapraszam na PW lub gadu gadu...
http://delest.mybrute.com <--- kliknij, utwórz i walcz a mi pomożesz :)

Image
----
Dziękuje wszystkim, którzy weszli w linki podane wyżej :)
Awatar użytkownika
delest
Gaduła

Miejscowość: Jarocin

Postprzez EloNis » Śro Lut 25, 2009 7:53 pm

wyobraź sobie że mogę powiedzieć sporo o tej grze bo grałem w nią trochę czasu. a potwierdzenie moich słów masz poprzez ludność na serwerze. Ta gra to gówno nie warte ściągania, powie Ci to każdy po jakimś czasie gry (no może oprócz fanatyków tej gry którzy biją lvl non-stop i ich gówno obchodzi to, że nic im z tego nie przyjdzie). A tobie delest proponuje nauczyć się czytania ze zrozumieniem bo Neo spytał czy jest ktoś zainteresowany grą Rohan Online, a ja odpowiedziałem Nie i uzasadniłem swoją odpowiedź. A ludziom czytającym ten "dział" chcę oszczędzić ściągania 3 gigowego clienta dla tej gównianej gry
Age of Conan FTW!

Nick: Bashin
Serwer: Two Eagles PvP (PL)
Rasa:Aquilończyk
Klasa: Kapłan Mitry
Lvl: 80
Gildia: QpoWarCry
Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Miejscowość: Zabrze

Postprzez lazor » Nie Mar 01, 2009 8:57 pm

to tak przybylem zobaczylem i.....
ladna graficzka to trzeba przyznac bo jest przyjemna dla oka

skille nawet fajne powiem

lowienie rybek fajna minigierka^^

gdzies 35lvl mialem i zapomnialem o gierce nic wogole nic mnie tam nie wsyslo ale gierka nie jest tragiczna moze sie podobac
[ruch]lazor modem o_o; świat stoi na głowie ^_^[/ruch]
[ruch]Tak fear zrobię ładny artykuł o allods, zaraz po tym jak na jednego moba z noob areny będzie przypadać poniżej 2 graczy... procek nie daje rady[/ruch]
Awatar użytkownika
lazor
Pro

Miejscowość: silent hill

Postprzez Aragmor » Sob Maj 09, 2009 7:44 pm

Ja nabiłem archerem 22 i teraz mały powrocik spodobał mi się system craftu czas się odstresować przed maturą ;D
Image
Awatar użytkownika
Aragmor
Zainteresowany

Miejscowość: Łódź

Postprzez KressesPL » Pon Cze 21, 2010 4:03 pm

Rohan to zdecydowanie gra dla cierpliwych ale cierpliwość to cnota ;) Mi tam Rohan odpowiada i a zresztą co będę dłużej gadał idę zagrać :D
A i witam starą gwardię !

Powróciłem ! :D :D
BlesS
Awatar użytkownika
KressesPL
Junior Moderator

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Wróć do Świat MMO - wolne dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony