Problemy techniczne.

Re: Problemy techniczne.

Postprzez marych93 » Wto Lis 10, 2009 4:01 pm

heh....mojego problemu nie znalazłem ( tudzież źle szukałem ) mianowicie...wlaczam launchera....wciskam start....pojawia mi się okienko 2moons...po ułamku sec znika ^^ nie wyskakuje mi nawet do ładowania się gry...po prostu wlacza sie i znika... :/ jakby ktoś wiedział o co biega to będę wdzięczny :)
marych93
Newbie

Postprzez dodus14 » Śro Lis 11, 2009 7:04 pm

gdy wchodze do dunga w request, wylacza mi sie gra i wyskakuje okienko ze znakami zapytania.o co w tym chodzi i jak to naprawic?
dodus14
Newbie

Postprzez BabySun » Wto Lis 17, 2009 8:11 am

To jest crash bug, niektórzy maja, niektórzy nie. Najlepszy sposób to wybić wszystkie mooby tak żeby Cie nic nie ciosało, wziąć jeszcze przed załączeniem gry otworzyć jakiś folder, i w chwili kiedy wchodzisz do tego pomieszczenia w którym dostajesz DC, robisz szybko alt+tab, i załączasz zminimalizowany 2m. Na początku może nie wychodzić ale dojdziesz do wprawy. Możesz też w opcjach zrobić window mode i na mniejszą rozdzielczość, wtedy będzie Ci łatwiej.
Image

Jestem niezmiernie zaszczycony tym ,że posiadam rangę pomocnika. Będę godnie reprezentował forum PGO.Z całego serca dziękuje, BabySun

http://www.youtube.com/watch?v=qVCuoqSVmWY
Awatar użytkownika
BabySun
Gaduła

Miejscowość: katowice

Postprzez BLINBLUNG » Pią Gru 18, 2009 5:50 pm

Zmien iłęm hasło bo mi sie wyswietlałą inf. i teraz jak klikne login to odrazu pisze disconect
BLINBLUNG
Nowy

Postprzez 7721195 » Pon Sie 01, 2011 11:05 pm

Mam problem co koega parę postów wyżej. CHodzi o to że wsyzstko łądnie pięknie update tralalala . A gdy daje start pojawia się szary ekran i nic się nie dzieje a gra sie wyłącza.Sry za pismo . PISAĆ na gg : 7721195
7721195 będe b.wdzięczny pisać cały czas
7721195
Newbie

Poprzednia

Wróć do Pomoc Techniczna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony