Niszczenie życzeń

Re: Niszczenie życzeń

Postprzez Eragon_100 » Wto Kwi 07, 2009 5:25 pm

Przychodzi ci mail z informacja o takim ze lvl i tym goldzie :E podekscytowany wic zamykasz e-mail i wlanczasz gre, lecz gdy wlanczasz gre okazuje sie ze twoje konto usunelo sie z powodu nie klikniecia na ponizszy link aktywacyjny pod informacja o levlu :E :lol: :lol: :lol: zdesperowany postanawiasz wejsc na swoje "normalne konto" ale okazuje sie ze cie oradli i zdelevelowali do 1 lvl xD :mrgreen: ( ale chciec to se mozesz :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: )

A ja chce byc niewidzialny xD :E
Image
SmoczeK
Adema xD KTS
Image
kolega: kup sie kompa z czympiona
ja : a komp. jak sie uruchami to sie chalupa trzynsie kur XD
Awatar użytkownika
Eragon_100
Stały Gość

Miejscowość: Zwardoń 26 x]

Postprzez delest » Sob Kwi 18, 2009 7:52 pm

Taa... niewidzialność cool extra bajerek podgladasz laski, straszysz innych. Jednego pięknego dnia, kiedy jesteś przesycony podglądaniem, oglądaniem bzykania twojego kumpla chceesz mieć kogoś włsnego, swoją dziewczynę. Tą jedyną, którą Ty będziesz doprowadzał do pięknego orgazmu. Niewidzialność nie ułatwia Ci zadania, żadna super laska Cię niewidzi, nie możesz jej poderwać. Dodatkowo posiadasz skutek uboczny nie możesz niczego dotknąć ani poczuć... więc nici z seksu :). Modlitwy do Boga o bycie normalnym nie zostały wysłuchane. Bóg zdenerwowany nadprzyrodzoną mocą zesłaną przez diabła karze Cię. Przez następne 2000 lat snujesz się w labiryncie bez wyjścia. :E

Chciałbym aby cały czas było lato (nie znudziło by mi się to, ani nie mieszkam w ciepłym kraju)
http://delest.mybrute.com <--- kliknij, utwórz i walcz a mi pomożesz :)

Image
----
Dziękuje wszystkim, którzy weszli w linki podane wyżej :)
Awatar użytkownika
delest
Gaduła

Miejscowość: Jarocin

Postprzez FE4R » Wto Kwi 21, 2009 8:29 pm

Chciałbym aby cały czas było lato (nie znudziło by mi się to, ani nie mieszkam w ciepłym kraju)

Lato sucks. :e

Chciałbym zdać na 50 pkt z polaka jutro, żebym dostał ocenę wyżej na koniec(czyli 2 :E ).
<Martin> Słyszałem, że na forum jest "Wielki Post". Ktoś go widział? Chciałbym go przeczytać, ale nie mogę go znaleźć :(
Awatar użytkownika
FE4R
Moderator

Miejscowość: Newry

Postprzez KressesPL » Czw Kwi 23, 2009 2:15 pm

Chciałbym zdać na 50 pkt z polaka jutro, żebym dostał ocenę wyżej na koniec(czyli 2 :E ).

Dostajesz 50 pkt , dostajesz swoje dwa ale co z tego skoro i tak po skończeniu szkoły jest kryzys nie możesz znaleźć pracy, masz 40 lat jesteś brudnym głodnym bezdomnym który ma co dzień inny dach nad głową(schronisko, klatka blokowa tec) :lol:

aaaa życzenie hehe

Chce mieć mikrofon do nagrywek :P
BlesS
Awatar użytkownika
KressesPL
Junior Moderator

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Postprzez delest » Pią Kwi 24, 2009 8:37 am

FE4R napisał(a):

Lato sucks. :e

OMG ?! co to ma być za chłam ? Lepiej zedytuj tego posta albo wjeb se warna za totalnie bezsensownego posta !
FE4R przytocze słowa Sauronusa :
'' Nie wiem co w tym trudnego.. To jest temat nie tylko do nabijania postów, ale także do wykazania się kreatywnością. Jeśli wyobraźnia/inteligencja nie pozwala Ci na wykazywanie się nią, to po prostu się tutaj nie wypowiadaj.
Naprawdę dziwnie się poczuję, jak ktoś dostanie bana, za notoryczne łamanie zasad spam-tematów w Hydeparku. ''

Sauronus napisał(a):
PS. proszę o nie pisanie odpowiedzi w stylu "no i nie masz, ale nagle się jakiś pojawia i masz", bo coś takiego to możecie sobie wsadzić. Głęboko. Domagam się porządnej, odpowiedzi zgodnie z założeniem tematu
Chodzi o to, żeby zniszczenie życzenia było śmieszne a zarazem logiczne.

Jeśli nie potrafisz wymyślić nic śmiesznego a zarazem logicznego, to się NIE WYPOWIADAJ. Nie musisz tu pisać.

PS2. Korzystając z nadanego mi przez Neo prawa, otaczam ten temat swoją opieką. Spodobał mi się, daje możliwość wykazania się pomysłowością i kreatywnością i dlatego będę kasował posty bez polotu. Hasła typu "przyszedł ktoś i ci to życzenie zniszczył" pokazują, że autor jest.. eee..aaa... no... niegotowy by wziąć udział w tej zabawie.
dziękuję za uwagę.

--------------------------------

Chce mieć mikrofon do nagrywek

Ale nie masz.. ( Zgodnie z postem FE4R widze że można tak pisać i nie wykazywać się '' wyobraźnią '')

Chcę aby FE4R zniknął..

----------------------------
http://delest.mybrute.com <--- kliknij, utwórz i walcz a mi pomożesz :)

Image
----
Dziękuje wszystkim, którzy weszli w linki podane wyżej :)
Awatar użytkownika
delest
Gaduła

Miejscowość: Jarocin

Postprzez Aulen » Pią Kwi 24, 2009 5:00 pm

FE4R po wielu wielu latach znika tak jak tego sobie życzysz... jednak pewnego ranka pojawia się pod nickiem F34R :mrgreen:

Chcę wygrać i odebrać nagrodę w totka na kwotę 200 mln złotych. Niestety jednak ni było błędów w losowaniu ani nikt mi tego nie ukradł... oczywiście nie zgubiłem kuponu
Image
Awatar użytkownika
Aulen
Maniak

Miejscowość: Katowice

Postprzez krzychumg » Sob Kwi 25, 2009 9:53 am

Aulen napisał(a):Chcę wygrać i odebrać nagrodę w totka na kwotę 200 mln złotych. Niestety jednak ni było błędów w losowaniu ani nikt mi tego nie ukradł... oczywiście nie zgubiłem kuponu

Jaki wybredny :E W takim razie oddałeś kupon żebrakowi spod kościoła. :D

Chcę mieć śliczną sekretarkę, która trzy razy dziennie przynosiła by mi chłodne kakauko :>
Image
Piszę poprawnie - po polskiemu.
Image
Awatar użytkownika
krzychumg
Maniak

Miejscowość: Poznań

Postprzez Eragon_100 » Sob Kwi 25, 2009 10:19 am

Masz ta sliczna sekretarke ktora przynosi Ci te kakauko :lol: ,lecz pewnego dnia ktos zachcial twojej smierci i przekupil ta twoja sliczna sekretarke zeby dodala do kakauka :lol: trucizne.Lecz zamiast Cie otruc wbija Ci noz w serce zebys nie musial cierpiec :twisted:

Moje zyczenie?,dla odmiany:

Zeby na swiecie zapanowal CHAOS ;)
Image
SmoczeK
Adema xD KTS
Image
kolega: kup sie kompa z czympiona
ja : a komp. jak sie uruchami to sie chalupa trzynsie kur XD
Awatar użytkownika
Eragon_100
Stały Gość

Miejscowość: Zwardoń 26 x]

Postprzez FE4R » Sob Kwi 25, 2009 12:30 pm

Okazuje się, że "Chaos" to stara, zapomniana gierka przypominająca Tibię i świat się w nią zamienia. Teraz wszystkie dzieci neo wychodzą ze swoich ciasnych pokoi, gdzie wcześniej biły lvl w Tibii i biegają po ulicy jak dyrektor szkoły w FEAR 2, wskrzeszając ghoule i szkieletory. Poszedłeś z kumplami na spota zabijać dragi oraz GSy, ale wpadł jakiś high level i ubił twoje party bardzo mocnym skillem: "Masz deada od protektora."
Wystarczająco kreatywnie, delest?

Chciałbym, aby połowa postów delesta ze spamu zamieniła się w bardo dobre poradniki do gierek z PGO i żeby wreszcie został moderatorem, jak to mu się marzy.
<Martin> Słyszałem, że na forum jest "Wielki Post". Ktoś go widział? Chciałbym go przeczytać, ale nie mogę go znaleźć :(
Awatar użytkownika
FE4R
Moderator

Miejscowość: Newry

Postprzez Aulen » Sob Kwi 25, 2009 3:45 pm

No to tak... moderatorem nie zostanie nie oszukujmy się ale... może mi sięuda zniszczyć pierwsze życzenie

Wszystkie posty delesta zaminieają sięw poradniki do gier... Delest otwiera coraz to nowe działy z grami wszystko opisując. Pewnego dnia spycha Neo z administartora i sam zajmuje się PGO ( FE4R już nie masz moda :mrgreen: ).

~Chciałbym żeby poszczególne przedmioty szkolne były ciekawe ( dla mnie ).
Image
Awatar użytkownika
Aulen
Maniak

Miejscowość: Katowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony