Cabal Online

Cabal Online

Postprzez Dotty » Sob Mar 28, 2009 12:59 pm

Warto w to grać ? Bo Rappelz mi się znundził jak wbiłam R4 oops nie R4 tylko R3 :P
Może ktoś streścić motyw tej gry ?

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu
Arentiss

A czy tu ktoś patrzy w ogóle... Weź to przywróć ...
Awatar użytkownika
Dotty
Zainteresowany

Miejscowość: Poznań

Re: Cabal Online

Postprzez EloNis » Sob Mar 28, 2009 7:35 pm

gram co prawda w PW teraz ale wciaz uwazam ze to najlepsza gra online w sieci a mam ich na koncie sporo, od P2P po F2P gry :P (oczywiście mówię tu o Cabalu)
Age of Conan FTW!

Nick: Bashin
Serwer: Two Eagles PvP (PL)
Rasa:Aquilończyk
Klasa: Kapłan Mitry
Lvl: 80
Gildia: QpoWarCry
Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Miejscowość: Zabrze

Postprzez Sauronus » Sob Mar 28, 2009 8:44 pm

Skille i system walki są bardzo fajne, ale questy wtórne (zabij 60 mobów, zabijaj moby aż nie wypadnie Ci x czegoś, idź i pogadaj z kimś) ich monotonia + konieczność skillowania sprawiły, że gra pożegnała się z moim dyskiem twardym.
Sauronus przemówił.

snuoɹnɐs :E
Image
Codziennie ciekawa myśl - http://czasnamysl.pl/
Sauronus - Haha! Nawet do własnego podpisu musiałem się dopisać!
Awatar użytkownika
Sauronus
Moderator

Miejscowość: Oppeln

Postprzez lazor » Sob Mar 28, 2009 8:59 pm

gralem wbilem 60lvl potem mialem problemy z polaczeniem (pewnie do 100 bym doszedl)

gra jest bardzo ladna a aury naprawde imponujace
dla przykladu mag ma na aurze skill co wznosi sie w powietrze i pombarduje kulami energi niewielki teren wokol siebie (a ze bije sie tam aoe moby czesto wiec siwetne to jest pod wzgledem estetycznym i efektywnym)

archer w aurze dostaje 2 guny ktorymi moze walic do jednego lub 2 mobow jednoczesnie (2 moby ale amage 2x mniejsze wkoncu on z jednego guna do jednego moba wtedy:P) oraz kilka skilli (miejwiecej polaczenie ganow w taka jakas sniperke i odanie porzadnego jednego szczalu)

wiem ze jeden gosc w aurze ma kose jako weapona a sheldier mi sie najmniej podobal bo dostawal wielka tarcze ktora smigal walil aoe itp ale jakos mi sie nie podobalo

instancje sa w duzej mierze zrecznosciowe (1 instancja a dokladnie boss jest ma smiertelny atak dla kazdego i trzeba go unikac)
robilem 2 instancje solo i chyba 2 instancje teamowe (zaczynaja sie troche pozniej) nawet przyjemna zabawa

co tam jeszcze hmm questy jakos szczegolnie mi nie zapadly w pamieci tylko dungeony sa fajne w warp gate^^ czasowki ale takie nawet dynamiczne

gre oceniam na 4/5
plusy
- dynamiczna
-alchemia (nawet fajna)
- skutecznosc i wyglad skilli
- mapki (mi sie podobaly)
-instancje i dungeony solo na questy
-system guildi (spis guildiowiczow)
minusy
- 60lvl a pvp malo co widzialem
- pewnie na wyszych lvlach monotonia
- skazane na grind
- cos tam potem bylo ze boty itp ale ja dawno gralem i tego jeszcze nie bylo nie wiem jak teraz

do polecenia mam oczywiscie requiem bloodymare gra 5/5 ^^
[ruch]lazor modem o_o; świat stoi na głowie ^_^[/ruch]
[ruch]Tak fear zrobię ładny artykuł o allods, zaraz po tym jak na jednego moba z noob areny będzie przypadać poniżej 2 graczy... procek nie daje rady[/ruch]
Awatar użytkownika
lazor
Pro

Miejscowość: silent hill

Postprzez EloNis » Sob Mar 28, 2009 10:50 pm

@lazor

po pierwsze BM lub battle mode jak kto woli (aura to buff). Po drugie 60 lvl to jest nic :P prawdziwa gra zaczyna się na 100+ więc nie mów tu o "60lv a pvp malo" bo na 60 lvlu to same noobki biegają :P (chociaż teraz można już na 60 lvlu isc na TG :P). Tak jak już wcześniej wspomniałem nie wypowiadaj się po 60 lvlu który jest do wbicia loozik w 2 tygodnie. Grind w tej grze to dungeony, nie ma monotonii bo lvl sie wbija bardzo szybko (do 90 lvla dość ciężko ale później wbicie ze 90 do 105 to kwestia 2 dni), tak więc (tak wiem powtarzam się) nie oceniaj gry jak jej nie ogarniasz ;) botów już nie ma (są ale płatne więc nikt nie używa :P)

@sauronus

questy robisz tylko do 70lvla później jedziesz w LS lvl, potem w RS więc questy robisz tylko te fabularne i battlestyle upy. Wyeliminowano teraz element skillowania używaniem dummys (można za free na nich skillować od 90 lvla, nastawiasz skille i możesz iść spać a rano wstajesz i masz rangę więcej) tak więc nie ma co narzekać.
Age of Conan FTW!

Nick: Bashin
Serwer: Two Eagles PvP (PL)
Rasa:Aquilończyk
Klasa: Kapłan Mitry
Lvl: 80
Gildia: QpoWarCry
Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Miejscowość: Zabrze

Postprzez lazor » Nie Mar 29, 2009 2:39 pm

60 lvl mialem bo sam serwer mi nie pozwolil wbic do gry wiec nie mialem wyboru musialem zrezygnowac wiec nie wiem co sie dzieje po 60lvlu i pisalem jak gre zapamietalem (a tak wogole gralem wtedy jak 100+ jeszcze nie bylo dopiero potem to rozszerzyli)
[ruch]lazor modem o_o; świat stoi na głowie ^_^[/ruch]
[ruch]Tak fear zrobię ładny artykuł o allods, zaraz po tym jak na jednego moba z noob areny będzie przypadać poniżej 2 graczy... procek nie daje rady[/ruch]
Awatar użytkownika
lazor
Pro

Miejscowość: silent hill

Postprzez Jadovitus » Pon Lip 05, 2010 9:52 pm

Spróbowałem, odinstalowałem. Dlaczego? Ilość botów zwaliła mnie z nóg. Przedmówca napisał że brak botów, tak, jak wyłączą serwery ;)
Ostatnio edytowany przez szubertxxx, Wto Lip 06, 2010 11:58 am, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nekrofilia jest niedozwolona na forum.. Masz szczęście że nie ma takie punktu w ostrzeżeniach...
]
Jadovitus
Newbie

Wróć do Świat MMO - wolne dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony