LOCO - Land of Chaos Online

LOCO - Land of Chaos Online

Postprzez Emyl » Czw Lip 15, 2010 9:54 am

Mój pierwszy post na forum od dawna hhmmm... No i jak zapewne już się domyślacie, bynajmniej ci co mnie znają nie pisze go bez powodu.
W poście pragnę przestawić wszystkim, nową grę z gatunku MOBA, zapewne większość z was nie wie o co chodzi więc słów o gatunku kilka. Jest to gatunek łączący w sobie 3 inne gatunki RPG, RTS, i FPS. Pełna nazwa brzmi "Multiplayer Online Battle Arena". Większość z was na pewno kojarzy W3 - Warcrafta 3. Jednym z przedstawicieli tego gatunku jest dziś, jeden z najpopularniejszych "modów" do tej gry DoTa, sporo osób kojarzy też tytuł League od Legends. A więc wstęp mam już za sobą pora powrócić myślami, a właściwie słowami do tematu wątku - LOCO.

Gra jest obecnie w fazie CB, jednak w pierwszej połowie sierpnia ma wejść OB - bynajmniej tak deklaruje deweloper alaplaya.net.
Tytuł zapowiada się bardzo nieźle, na zachętę daje linki do kilku filmików na znanym portalu świadczącym usługi "streamingowe":
http://www.youtube.com/watch?v=3OMnLDY7jVk
http://www.youtube.com/watch?v=YPPFc3cVZOs&feature=related
Chyba wystarczy, jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć więcej wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google, w zakładce Wideo Land of Chaos Online, i na 100% znajdzie więcej filmów.

Rozwinięcie już także za mną, a więc przejdźmy do sedna sprawy niedługo powstanie portal oczywiście pod moją opieką poświęcony tej grze. Portal będzie głównie o wersji europejskiej (Eu) i amerykańskiej (US), informacji o wersji krzaczkowatej (koreańskiej), która obecnie wchodzi w fazę otwartych testów na portalu zamieszczać nie będziemy, może ktoś się pokusi o tłumaczenie i będą one na forum.
Prace nad portalem, zmierzają w dobrym kierunku większość tekstów jest już napisana, efekt prac powinien być widoczny pod koniec tego tygodnia, lub w przyszłym tygodniu. Oczywiście, w momencie ujrzenia światła dziennego przez portal, poinformuje o tym w tym wątku.

Jeśli ktoś jest chętny do współpracy zapraszam na PM/PW (prywatna wiadomość).
00001
Emyl
Gaduła

Miejscowość: 000

Wróć do Świat MMO - wolne dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony