[F2P]Zhu Xian/Celestial Destroyer

[F2P]Zhu Xian/Celestial Destroyer

Postprzez EloNis » Nie Sty 25, 2009 12:23 am

Chciałem przedstawić Wam grę twórców Perfect World - Zhu Xian (nazwa wersji filipińskiej) /Celestial Destroyer (nazwa wersji malezyjskiej).

http://zxonline.com.ph/ - strona wersji filipińskiej znajdującej się aktualnie w trakcie OBT
http://zx.cubizone.com/ - strona wersji malezyjskiej znajdującej się aktualnie w trakcie OBT

Osobiście gram na filipińskiej wersji, pingi są dość spore, ale lagi już nie (1 sek. max opóźnienie). O malezyjskiej się nie wypowiadam bo nie grałem.

No więc tak:

Wymagania sprzętowe:

Wymagania Minimalne
CPU: Celeron 1GHz
RAM: 128MB
HDD: 2GB
Karta Graficzna: Intel Extreme GFX2
Zainstalowany DirectX 8.1 i wyżej

Wymagania Zalecane
CPU: Pentium4 3GHz
RAM: 1GB
HDD: 2GB
Karta Graficzna:
nVidia GeForce 8600GTS 128MB
ATI Radeon nie mam wiadomości :/
Zainstalowany DirectX 8.1 i wyżej

O grze:

Klasy:
Grę zaczynamy jako Young Paladin. Dopiero na 15 lvlu robimy questa na klasę (school). W ZX są bardzo ciekawe klasy, co jest jednym z wielu plusów tej gry. Oto dostępne szkoły walk (wybaczcie, ale podam tylko z wersji filipińskiej):

Azure Cloud - bardzo ciekawa klasa, niby mag a walczy mieczem :D Posługuje się mieczem zamiast staffa a jego normal ataki jak i ataki ze skilli są zadawane z dystansu. Minusem jest dość słaby def.

Image

Heaven Sound - z tego co wiem jest to typowy healer/buffer i z tego co widziałem zadaje ciekawy dmg :D Jako broń używają staffa, a ich ataki są dystansowe.

Image

Bonding Bliss - nazwał bym ich assasynami, używają kastetów, które przypominają shurikeny, atakują z bliska.

Image

[img]Ghost%20Witcher[/img] - ciężko sprecyzować tą postać, można by właściwie zaliczyć ją do czegoś w stylu druida (??), gdyż walczy w przemianie (nie, nie zwierzęcia, ale czegoś jakby ducha). Ciężko jest zrobić questa na tą klasę :/

Image

[img]Ghost%20King[/img] - nazwał bym go warriorem. Walczy zhanem (mieczem z dwoma ostrzami), jest postacią charakteryzującą się dużym dmg jak i całkiem niezłym defem (sam gram tą postacią :P)

Image

Gdy zrobimy questa na school, mamy 1 lvl klasy. Od tego momentu co 30 lvli będziemy w stanie ulepszać swoją klasę. Maksymalny lvl klasy to 5. Zdobywamy lvle kolejno na 15, 45, 75, 105 i 135. Nowy lvl klasy udostępnia nam nowe skille.

Talizmany:

W grze występują talizmany, które robią nam właściwie za pety (chociaż pety też się w tej grze znajdują). Talizman jest unikalny dla każdej klasy. Zdobywa on doświadczenie i przechodzi na kolejne poziomy i zdobywa skille. Na wyższych poziomach dzięki talizmanowi możemy latać (nie wiadomo mi jednak kiedy i jak, wiem, że można bo na pasku talizmanu jest opcja Fly).

Upgrade:

W grze mamy system upgrade. Istnieje wiele rodzajów tzw. Phylecary, które dodają nam dodatkowe staty do broni i istnieje Refining Phylecary, który dodaje nam broń/zbroje na + (powoduje to również prześliczny połysk broni/zbroi). Gdy mamy takowy papierek idziemy do gościa nazwanego Refining Master (czy coś takiego :P), klikamy na odpowiednią opcję i wkładamy tam papierek i broń (jeśli mamy Blessing Charm zwiększający szansę dobrego upgrade'u broni to też możemy włożyć) i klikamy na Refine. Jeśli nie uda się nam refine, tracimy papierek i broń.

Craft:

Crafting w tej grze nie jest zły :D By stworzyć broń/zbroję musimy mieć recepturę i materiały. Receptury lecą z mobów, tak samo jak i materiały. Wystarczy jedna receptura by zrobić tyle eq ile chcemy :D (coś jak w Gothic'ku, jak nauczyliśmy się raz coś robić to już więcej razy nie trzeba xDDD)

Mapy:

W tej grze nie mamy jednej wielkiej mapy, lecz mamy wiele mniejszych, a przemieszczanie się wokół nich umożliwia nam teleporter w miastach oraz portale teleportacyjne na mapie.

PvP:

Tak, w tej grze istnieje pvp :D Są duele jest i pk (prawdopodobnie od 30lvla dopiero można pkować innych, nie jestem pewny). Dużo o pvp nie wiem, jak się dowiem to się wypowiem :D

Moja opinia o grze:

No więc, w grze grafika jest przecudowna. Są zróżnicowane klasy postaci, ciekawy system upgrade i craftu, dużo questów ale i trzeba grindować. Questy dają sporo expa ale w większości ograniczają się tylko do zabicia x mobków. Nie ukrywam, że do tej gry przyciągnęła mnie głównie grafika i to, że gra jest twórców Perfect World. Gra się ciekawie, nie ma max lvla.

Filmy:

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=zRGpoZ-2o_Q[/youtube]

jak znajdę coś ciekawego to dodam :P

Zapraszam na filipińską wersję jakby co ^^
Age of Conan FTW!

Nick: Bashin
Serwer: Two Eagles PvP (PL)
Rasa:Aquilończyk
Klasa: Kapłan Mitry
Lvl: 80
Gildia: QpoWarCry
Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Miejscowość: Zabrze

Re: [F2P]Zhu Xian/Celestial Destroyer

Postprzez BabySun » Nie Sty 25, 2009 9:43 am

Gra zapowiada się dosyć dobra. Bardzo mi się spodobał alternatywny sposób pobierania, mamy do wyboru 3 sposoby, powiedz jeszcze czy warto grać healerem. Dobra do pvp np. jak segnal w 2m, czy nastawiona głownie na buffowanie ?
Image

Jestem niezmiernie zaszczycony tym ,że posiadam rangę pomocnika. Będę godnie reprezentował forum PGO.Z całego serca dziękuje, BabySun

http://www.youtube.com/watch?v=qVCuoqSVmWY
Awatar użytkownika
BabySun
Gaduła

Miejscowość: katowice

Postprzez EloNis » Nie Sty 25, 2009 9:46 am

powiem szczerze, że choć na CB robiłem wiele postaci, to Heaven Sounda zostawiłem w spokoju (mam uraz do healerów po Perfect Worldzie gdzie sam questów na wyższych lvlach robić nie mogłem). Ale z tego co widziałem, to ta postać nie jest chyba zła na pvp bo zadaje dość niezły dmg i ma te swoje buffy.
Age of Conan FTW!

Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Postprzez lazor » Nie Sty 25, 2009 10:14 am

powiedz cos wiecej o ghost witcher i moze wpadne sprobowac:P
[ruch]lazor modem o_o; świat stoi na głowie ^_^[/ruch]
[ruch]Tak fear zrobię ładny artykuł o allods, zaraz po tym jak na jednego moba z noob areny będzie przypadać poniżej 2 graczy... procek nie daje rady[/ruch]
Awatar użytkownika
lazor
Pro

Miejscowość: silent hill

Postprzez EloNis » Nie Sty 25, 2009 10:44 am

haha ghost witcher wygląda chyba najlepiej ze wszystkich postaci w grze (trasformacje są po prostu genialne, a sama postać wygląda tak mrocznie :twisted: ) ja nie wiem dużo o tej postaci, ale jak wejdziesz do gry to napisz do mnie to Ci pomogę z questem na school bo jest dość trudny.

Dla tych co chcą zacząć grę:

To jest sposób na wbicie 15 lvla w 1 godz 30 min

Jak zaczniecie grę, idźcie po pierwszego questa od Zhou Xiana w Heyang. (musicie latać po merchantach, będziecie dostawali pierwsze eq). Potem idźcie do Zhou Xiana jeszcze raz, i weźcie od niego dwa żółte questy (jeden daje wam armour na 45 lub 60 lvl a drugi daje wam 2x exp na 2 godziny i przedmioty którymi się buffujemy). Gdy już wzięliśmy te questy (na zbroję musisz jeszcze raz z Zhou Xianem pogadać, na 2x exp sam się robi) i gdy dostaniemy już 2 przedmioty w naszym eq (nie pamiętam nazw, nie chodzi o zbroje ale takie coś jakby kamyki) klikamy na nie prawym przyciskiem myszy by się buffnąć. Potem wychodzimy wschodnim wyjściem z Heyang i rozwalamy mobki White Eye Wolfs (mają niebieski nick, tylko je, one nam będą zadawać 1dmg, ty im tak samo, ale na 2x exp jest za jednego 200 expa (dużo :ugeek: ), gdy zabijemy tego wilka przed wejściem idziemy w prawo i idziemy cały czas obok muru miasta. Po drodze spotkamy kilka takich Wilczków. Jeden powinien być na polanie, dwa przed południowym wyjściem z Heyang, dwa koło jeziorka i jeden koło zachodniego wyjścia z heyang (patrz screeny 1 - 6). Potem idziemy na bandity (jak zabijemy wszystkie wilki to przy zachodniej bramie powinniśmy mieć już 5 lvl). Idziemy do nich ścieżką która jest za Wilczkiem (do jeziorka, później przez kładkę i jesteśmy) (patrz screen 7). Na tamtych banditach wbijamy 9 lvl i zbieramy oczywiście cały loot (nie zbierajcie receptur, nie są potrzebne, chyba że ktoś bardzo chce craftować na wczesnym lvlu). Potem wracamy do miasta i wkładamy loot do werehouse. Potem idziemy do Cabala Sect (północno wschodnia część mapy) i tam wbijamy 15 lvl (patrz screen 8). Na buffach mamy te mobki na 3 hity, nie używamy skilli. Skille kupujemy tylko takie: Heavy Attack na 3lvl (żeby można było wziąć courage) i Courage na maxa. Reszta sp nam zostanie na kolejne skille z klasy.

Mapa:

Image

Wilki:

1.
Image
2.
Image
3. (tu są 3 wilki)
- Image
- Image
- Image
4. (tu są 2 wilki)
- Image
- Image
5.
Image
6.
Image

Bandyci:
7. (sorry za nieschowany pasek do zdjęć :P)
Image

Cabala Sect:
8.
Image

Dodałem screeny :)
Ostatnio edytowany przez EloNis, Nie Sty 25, 2009 11:13 am, edytowano w sumie 1 raz
Age of Conan FTW!

Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Postprzez Chester » Nie Sty 25, 2009 11:00 am

A jest strona żeby nie ściągać w kawałkach? filipińska :oops:
ImageImage
Awatar użytkownika
Chester
Rozgadany

Postprzez EloNis » Nie Sty 25, 2009 11:15 am

na filipińskiej wybierz 2 opcje ściągania. Tam masz 3 różne mirrory (3 różne źródła ściągnięcia 1 pliku :D ściągałem z 3 mirrora).
Age of Conan FTW!

Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Postprzez Chester » Nie Sty 25, 2009 1:14 pm

Ściągnąwszy, zalogowałem, wpisuje passy nie prawidłowe, wchodzę na stronę zły login, sprawdzam wiec czy jest użyty rejestrując się jeszcze raz, jest użyty, wysyłam prośbę o hasło, przysyłają zgadza się ... Czy to jakaś bariera jak kiedyś w 2M? Cholera, znowu w życiu mi nie wyszło :cry:

A może, mo0że bo ja nie dostałem potwierdzenia rejestracji ... co zrobić ?

Na poczcie mam nie użyty key do prison tale 2 :O a tego nie mam :(
Ostatnio edytowany przez Chester, Nie Sty 25, 2009 1:21 pm, edytowano w sumie 1 raz
ImageImage
Awatar użytkownika
Chester
Rozgadany

Postprzez EloNis » Nie Sty 25, 2009 1:20 pm

czekaj na potwierdzenie rejestracji i mi w grze napisz :D Ja gram na 6 channelu najczęściej

a tu muszę się pochwalić xD

Image

mój Ghost King z bronią +5 ^^
Age of Conan FTW!

Awatar użytkownika
EloNis
Stały Gość

Postprzez Chester » Nie Sty 25, 2009 1:23 pm

Ale na Gmaila zawsze w sekundę przychodziło nawet te hasło mi w sekundę przysłali a potwierdzenia by w tyle czasu nie dali
ImageImage
Awatar użytkownika
Chester
Rozgadany

Następna

Wróć do Świat MMO - wolne dyskusje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.
Projekt i wykonanie: góra strony