HotS i StarCraft II na PC Gaming Show

Na tegorocznym PC Gaming Show jednymi z gier cieszących się największym zainteresowaniem były bez wątpienia produkcje Blizzarda: zwłaszcza Heroes of the Storm, który miał swoją oficjalną premierę na początku czerwca oraz nowy dodatek do StarCrafta 2 – Legacy of the Void.

Trudno stwierdzić czy w przypadku HotSa działo się coś szczególnie wartego uwagi dla tych, którzy mieli dostęp do zamkniętej alfy oraz bety. Twórcy starali się po prostu zaprezentować grę w całej okazałości tym, którzy jeszcze nie mieli z nią żadnej styczności.

W przypadku StarCrafta sprawa wyglądała jednak zupełnie inaczej – mieliśmy możliwość przyjrzenia się nowemu trybowi gry Archonta, gdzie dwóch graczy współpracuje w walkach jeden na jednego – ma to pomóc stworzyć swoistą instytucję trenera; będziemy mogli teraz znacznie bardziej „bezpośrednio” pomagać swoim słabszym kolegom osiągnąć zwycięstwo i generalnie grać lepiej. Ponadto, zaprezentowano nową terrańską jednostkę – Liberatora. Niestety, nie pojawiło się nic nowego w kwestii storyline’u i bardziej konkretnych informacji dotyczących kampanii.

Tagi: , , , , ,

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony