Knight online

Ogólne informacje

Data wydania: 06 grudnia 2004
Wydawca: K2Network
Gatunek: mmorpg
Język: angielski
Typ: Fantasy
PvP: tak
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Jeśli szukasz bardzo dynamicznej gry mmorpg, w której poza levelem i wyposażeniem liczą się także specyficzne umiejętności gracza to Knight online jest pozycją stworzoną dla Ciebie.

Na początku musimy oczywiście zarejestrować się na stronie tytułowej gry oraz ściągnąć klienta. Po włączeniu gry naszym oczom ukazuje się okno logowania a następnie do wyboru mamy kilkanaście serwerów.


Po wybraniu serwera, na którym będziemy grać musimy zdecydować się na jedną z dwóch ras a mianowicie karus potocznie zwanych orkami oraz eldorad czyli ludzie. Każda z nacji posiada te same klasy postaci do wyboru czyli :
- Wojownik
-Mag
-Rogue
-Priest


Każda z klas posiada kilka dróg rozwoju. Tak więc na przykład rogue może być albo assasinem albo archerem. Jeśli chodzi o grafikę to na dzisiejsze standardy nie jest ona rewelacyjna jednak wcale nie musi ponieważ do tej gry przyciąga coś innego.

Tym czymś jest niesamowity tryb pvp, w którym główną rolę gra level oraz przedmioty ale to tylko jakieś 60% sukcesu. Pozostałe 40% zależy już tylko od umiejętności konkretnego gracza.

Dodatkowo tryb ten jest bardzo dynamiczny więc nie ma czasu na nudę. Osobiście polecam każdemu fanowi szybkiej rozgrywki.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 128 MB
Karta Graficzna: 16 MB
Dysk Twardy 2 GB

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony