League Of Legends

Ogólne informacje

Data wydania: 06 października 2009
Wydawca: Riot Games
Gatunek: Mmo
Język: Angielski
Typ: Rts
PvP: Na tym ta gra polega
Ocena:
10/10
Oficjalna strona   Pobierz   Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

League of Legends jest to gra stworzona na podstawie bardzo znanego moda wśród graczy warcraft 3 pod nazwą Defense of the Ancients. Według mnie jest to najlepsza gra tego typu ,ponieważ jako jedyna ma system lvl poza meczami, run i talentów. Dla tych którzy nie grali w gry tego typu: polega ona na pchnieciu jednej z trzech dróg, niszcząc wieże znajdujące sie na nich i tak zwany Nexus w bazie przeciwników.
Są dwie drużyny i 3 linie tak jak już wcześniej wspomniałem. W każdej drużynie znajduje się po 5 zawodników ,każdy wybiera sobie po 1 bohaterze których jest naprawde sporo. W grze jest wbudowany system ,który co tydzień zmienia darmowych bohaterów. Gdy któryś sie nam spodoba to możemy sobie go kupić ,oczywiście pierw trzeba na niego zebrać ip które dostajemy za każda gre.
Zalety: Wady:
- System lvl poza rozgrywka
-Runy
-Talenty
-Wmiare zbalansowane postacie
-IS nie daje przewagi podczas gry.
-Losowanie przeciwników na twoim lvl
-Istnienie IS
-Gdy mamy tak zwanego leavera a przeciwnicy kogoś kto by nas feedował jest ciężko wygrać
-Więcej na tą grę nie mam

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz lub podobny Pamięć RAM: 512 MB (XP) i 768 MB (Vista lub 7) Karta grafiki: 128 MB Dysk twardy: minimum 3 GB wolnego miejsca.

Zalecane

Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz lub podobny Pamięć RAM: 512 MB (XP) i 768 MB (Vista lub 7) Karta grafiki: 128 MB Dysk twardy: minimum 3 GB wolnego miejsca.

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony