Lord of The Rings Online

Ogólne informacje

Data wydania: 24 kwietnia 2007
Wydawca: Codemasters
Gatunek: Fantasy
Język: angielski
Typ: 3d
PvP: tak
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Jeśli jesteś fanem władcy pierścieni to musisz zobaczyć tą grę. Jej podstawową cechą niestety fakt, że jest płatna. Autorem gry jest Turbine Entertainment. Ludzie, którzy znają fabułę Władcy pierścieni na pewno poczują się tutaj jak w domu.


Do wyboru mamy jedną z czterech ras czyli :
-krasnolud
-elf
-człowiek
-hobbit

Wybór klas jest całkiem spory i na pewno każdy znajdzie taką, która do niego będzie pasowała. Jeśli chodzi o questy to większość da się stosunkowo łatwo wykonać samemu jednak to nie do końca daje frajdę. Część z nich musimy wykonać w grupie. Na szczęście questy nie polegają tylko na zabijaniu przeciwników ale także np. na zadaniach fabularnych powiązanych ze światem władcy pierścieni.

Dodatkową opcją są różnego rodzaju tytuły znane np. graczom z guild Wars. Jeśli osiągniemy na przykład 10 level bez porażki otrzymamy niepokonanego. Jeśli chodzi o śmierć to system kar za nią jest względnie nie przyjemny. Psuje się nasz ekwipunek, którego naprawa kosztuje oraz tracimy na jakiś czas część punktów życia. Jednak kary te nie powodują zbytniego psucia naszej krwi. Każdy fan Władcy pierścieni na pewno będzie zadowolony z tej gry jeśli tylko zdecydujesz się zapłacić abonament za możliwość gry.
Zalety: Wady:
- darmowa
- fabuła oparta na książce Tolkiena
- waga instalki (6,5 Gb)
- długa instalacja

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Procesor: 3 GHz
Pamięć RAM: 2048 MB
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk Twardy 10 GB

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony