wczasy u bogdana dźwirzyno

 • dźwirzyno blisko morza noclegi wczasy nad morzem noclegów alga miejscowość koło kołobrzegu dźwirzynie pokoje i wypoczynek
 • komandor-dzwirzyno.pl

  Lost Sector

  Ogólne informacje

  Data wydania: 2014
  Wydawca: n/a
  Gatunek: mmorpg
  Język: ang
  Typ: mmo
  PvP: tak
  Ocena:
  8/10
  Oficjalna strona  
  Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

  Opis

  Lost Sector jest to darmowa gra MMO będąca połączeniem RPGa oraz strategii, której akcja została osadzona w zrujnowanym wojną mieście Broxton, a my wcielamy się w rolę najemnego żołnierza przemierzającego zdewastowaną metropolię.
  Twórcy gry chętnie przyznają się do czerpania z innych produkcji będących klasyką gier komputerowych, jak na przykład Fallout czy Jagged Alliance, co jest szczególnie widoczne w podzielonym na tury systemie prowadzenia walki obejmującym między innymi znane z wymienionych tytułów punkty akcji.

  Wykonując misje, przemierzając świat gry lub tocząc bitwy z innymi graczami, będziemy musieli wstąpić w szereg jednego z oddziałów lub stworzyć własny – ciekawostką jest fakt, że wówczas to do nas należy obowiązek sprawiedliwego rozdziału zdobytych przedmiotów tak, aby zadowolić wszystkich członków drużyny. Do naszej dyspozycji oddano mnóstwo różnorakiego ekwipunku, który możemy niemal dowolnie modyfikować.

  Podsumowując, dzięki szczegółowej i świetnie wykonanej grafice oraz rozbudowanej fabule, Lost Sector z pewnością zapewni nam rozrywkę na długie godziny.
  Warto również wspomnieć, iż silnik gry został przystosowany do cieszenia się grą nawet na słabszych maszynach, ale w taki sposób, aby wciąż móc podziwiać piękną szatę graficzną.
  Zalety: Wady:
  Brak danych Brak danych

  Recenzja

  Brak danych

  Filmy

  Brak filmów.

  Wymagania sprzętowe

  Minimalne

  Brak danych

  Zalecane

  Brak danych

  Zostaw komentarz

  You must be Zaloguj się aby skomentować.

  Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
  Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

  góra strony