Metin2

Ogólne informacje

Data wydania: 2007
Wydawca: Gameforge
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
8/10
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Metin2 to jedna z najciekawszych produkcji dostępnych w tym momencie na rynku gier komputerowych, które zostały stworzone w celu grania z wieloma użytkownikami pochodzącymi z całego świata w tym samym momencie.

Warto wspomnieć, iż swych sił w rozgrywkę w nią można spróbować zupełnie za darmo - nie trzeba płacić żadnego abonamentu, ani również jednorazowych opłat za dostęp do podstawowych funkcji tej gry.
Jeżeli chodzi o sam tytuł, to jego fabuła przenosi nas do Dalekiego Wschodu (co jest jednocześnie oderwaniem od kolorowych światów fantasy, tak licznie występujących w różnego rodzaju innych grach typu MMO).

Tutaj gracz ma możliwość przemierzania świata gry, podziwiania niesamowicie pięknych krajobrazów, jak również walki z oponentami, toczenia niebezpiecznych bitew - wszystko po to, by zyskać uznanie w świecie gry, jak również ocalić go przed destrukcyjnym wpływem tytułowych kamieni Metin.

Gra oferuje niesamowitą ilość różnorakich funkcji, co czyni ją naprawdę wartą polecenia i zagrania.
Zalety: Wady:
wciągająca
doskonała oprawa audiowizualna
duża społeczność graczy
brak

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony