mafia 3

 • Akcja gry Mafia III została osadzona w roku 1968 mieście wzorowanym na Nowym Orleanie. Naszym bohaterem jest Lincoln Clay - weteran wojenny. Sprawdź już teraz pełną wersję gry.
 • mafia3download.com

  MojaMafia

  Ogólne informacje

  Data wydania: 2010
  Wydawca: Mellongames
  Gatunek: MMORPG
  Język: polski
  Typ: MMO
  PvP: nie
  Ocena:
  10/10
  Założ konto
  Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

  Opis

  MojaMafia to jedno z najciekawszych rozwiązań na współczesnej arenie gier przeglądarkowych. Nie jest to, jak sama nazwa mogłaby sugerować, najzwyczajniejsza w świecie gra mafijna, która jest klonem jednej z wielu już istniejących w sieci produkcji. Nie. MojaMafia to serwis, który pozwala graczom stworzyć własną grę mafijną! Z pewnością wielu z was, drodzy użytkownicy, marzyło o takiej szansy, jednakże nie posiadało kapitału początkowego, jak również odpowiedniej wiedzy w zakresie programowania. Z MojąMafią jest to banalnie proste i nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani specjalistycznej wiedzy! Wystarczy kilka klików, by stworzyć własną grę. Warto wspomnieć, iż mamy pełną kontrolę nad własną sieciówką - możemy ją wzbogacać o nowe opcje, dopasowywać jej wygląd i dodawać nowe elementy. Warto dodać, iż z gry możemy czerpać zyski - i nie jest mowa tutaj wyłącznie o satysfakcji, lecz również o prawdziwych pieniądzach! Z pewnością warto zobaczyć, co oferują różnorakie opcje administracyjne i jak to wszystko działa.
  Zalety: Wady:
  rozbudowane możliwości
  dużo opcji administracyjnych
  możliwość zarobienia pieniędzy
  brak

  Recenzja

  Brak danych

  Filmy

  Wymagania sprzętowe

  Minimalne

  Brak danych

  Zalecane

  Brak danych

  Galeria

  Zostaw komentarz

  You must be Zaloguj się aby skomentować.

  Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
  Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

  góra strony