Perfect World

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Perfect World Entertainment Inc,
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
9/10
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Jedna z ciekawszych propozycji dla osób, które uwielbiają gry wywodzące się z gatunku MMO i mają ochotę spróbować czegoś zupełnie nowego, innego od reszty.
Taki właśnie jest Perfect World - oferuje on niezapomniane przeżycia, których nikt nie jest w stanie doświadczyć w jakimkolwiek innym miejscu i w jakiejkolwiek innej produkcji z tego gatunku.
Tylko tutaj zostało oddane do dyspozycji tak dużo oryginalnych klas postaci, które posługują się rozmaitymi brońmi (od łuków, aż po różdżki i potężne topory).

Tutaj lost postaci zależy w pełni od tego, kto ją prowadzi - czyli oczywiście od gracza. Jeżeli więc jesteś przygotowany na przeżycie niesamowitej przygody, podczas której jest na czym zawiesić oko (mowa tutaj o boskiej grafice, która z pewnością dodaje grze niesamowitości), to wręcz musisz spróbować własnych sił w grze w Perfect World.

Jeżeli ściągniesz tę grę, z pewnością się nie zawiedziesz - tylko tutaj bowiem spotkasz tak bogatą paletę rozmaitych opcji i innowacyjnych rozwiązań. Warto!
Zalety: Wady:
świetna fabuła
mnogość opcji
bardzo wiele rozmaitych dodataków i udogodnień
wciąga!
brak

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony