Runes of Magic

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Frogster
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
9/10
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Jedna z produkcji, które zdecydowanie wyróżniają się na arenie gier typu MMORPG.
Już na początku należy zwrócić uwagę na to, iż grać w nią można za darmo - nie trzeba więc płacić żadnych pieniędzy, aby móc przenieść się do pięknego świata gry, który został wykonany w pełnym trójwymiarze, aby zapewnić odwiedzającym go niezapomnianą jakość przeżyć, które temu towarzyszą.

Warto wspomnieć, iż w Runes of Magic nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek się nudził. Gra oferuje bowiem niesamowitą liczbę misji i zadań (ponad 2500), które rozwijają niezwykle ciekawą i rozbudowaną fabułę.

Warto wspomnieć również o indywidualnym rozwijaniu umiejętności i uczeniu się poszczególnych zaklęć, jak również o możliwości ulepszania znalezionego ekwipunku setkami run, które można znaleźć podczas własnej przygody w świecie gry.

To jednak zaledwie kilka z bardzo wielkiej ilości zalet gry, która staje się coraz bardziej popularna, i to nie tylko w Polsce, ale i również na całym świecie. Naprawdę warto spróbować!
Zalety: Wady:
niesamowita ilość różnorakich opcji
rozbudowanie
zupełnie za darmo
świat gry - ogromny
brak

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony