Shaiya

Ogólne informacje

Data wydania: ?
Wydawca: Aeria Games
Gatunek: MMORPG
Język: angielski
Typ: MMO
PvP: tak
Ocena:
10/10
Założ konto
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Gra wywodząca się z ostatnio królującego na arenie gier komputerowych gatunku MMORPG. Gra oferuje możliwość przeniesienia się do magicznego świata zupełnie za darmo, jak i również możność zakupu specjalnych elementów premium w zintegrowanym z nią sklepie.

Schemat gry jest prosty - na samym początku zajmujemy się oczywiście stworzeniem własnej postaci, będącej niezwykle często naszym komputerowym odpowiednikiem.
Pole do manewrów jest tutaj dość spore - nie dość, że jesteśmy w stanie wybrać jedną z wielu dostępnych ras, to możemy dopasować do niej jedną z trzech profesji (ilość ta może nie zachwyca, ale jakość ich wykonania - z pewnością tak).

Tuż po tym jesteśmy w stanie przenieść się do świata gry, gdzie przetestować będziemy w stanie niezliczoną ilość rozmaitych funkcji - wśród nich między innymi niesamowity tryb walki, oparty w głównej mierze na współzawodnictwie i promujący tych, którzy wygrywają, jak również różnego rodzaju najazdy oraz ataki neutralnych potworów.
Warto zobaczyć to na własne oczy!
Zalety: Wady:
zupełnie darmowa
świetna oprawa graficzna
wspaniałe udźwiękowienie
nuda tutaj nie grozi
brak

Recenzja

Brak danych

Filmy

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Brak danych

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony