World of Warcraft

Ogólne informacje

Data wydania: 07 grudnia 2010
Wydawca: Blizzard Entertainment
Gatunek: mmorpg
Język: angielski
Typ: Fantasy
PvP: tak
Opis   Recenzja   Filmy   Wymagania

Opis

Tą grę MMORPG kojarzy chyba praktycznie każdy kto chociaż trochę interesuje się przemysłem gier komputerowych. Producentem WoWa jest Blizzard. Gra została wydana sześć lat temu i od tego czasu odnosi olbrzymi sukces i cały czas zdobywa nowych graczy. Aktualnie gracze mogą kupić WoWa w czterech wersjach językowych : angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej oraz niemieckiej.


Aktualnie do podstawowej wersji gry zostały wydane dwa dodatki o nazwach : The Burning Crusade oraz Wrath of the Lich King.
Najważniejszą cechą dla graczy jest to, że niestety gra w World of Warcraft jest płatna.

Na początek musimy kupić pakiet aktywacyjny, który jednocześnie jest licencją a następnie musimy opłacać co miesięczny abonament. Abonament na miesiąc to mniej więcej 60 złotych po przeliczeniu na złotówki.

Jednak pomimo takich kosztów graczy również z polski nie brakuje. Oczywiście istnieją prywatne serwery, które są darmowe jednak mimo wszystko nie dają one takich możliwości jak oryginalne serwery prowadzone przez Blizzard.
Zalety: Wady:
Brak danych Brak danych

Recenzja

Brak danych

Filmy

Brak filmów.

Wymagania sprzętowe

Minimalne

Brak danych

Zalecane

Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 32 MB
Dysk Twardy 9 GB

Galeria

Zostaw komentarz

You must be Zaloguj się aby skomentować.

Copyright © 2009 GryOK.net  |  Wszelkie prawa zastrzeżone Redakcja strony nie odpowiada za treści i poglądy prezentowane przez Użytkowników.
Wszelkie poglądy i treści Użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją własną odpowiedzialność.

góra strony